خر تو خر

با سلام

معذرت که دیر به دیر میام ، امروز توی تلویزیون امار بیکاری 5/11 درصد اعلام شد که نسبت به سال قبل در همین فصل که 5/13 درصد بوده 2 درصد کاهش یافته . البته این کاهش 2 درصدی با ایجاد یک میلیون و ششصد هزار فرصت شغلی به دست اومده . حالا یه مقدار جدول نسبت و تناسب می بندیم .

وقتی 2 درصد کاهش بیکاری با یک میلویون و ششصد هزار فرصت شغلی به دست بیاد در واقه صدر درصد اون میشه یک میلیون و ششصد هزار ضربدر 50 که میشه 80 میلیون و با توجه به 5/11 درصد بیکاری که اونم میشه سیزده میلیون و نهصد هزار فرصت شغلی نیاز هست که وقتی از 80 میلیون کم کنیم میشه 66 میلیون شغل . یعنی تقریبا تمام افراد جامعه ما الان سر کار هستن و شاغلن و ما فقط 9 میلیون نفر داریم که شاغل نیستن که اونم میشه افراد از کار افتاده ها و یا بچه های زیر 2 سال. یعنی با این ارقام بچه های بالای 2 سال ما هم شاغل هستن .

حالا من موندم این نمایندگان مجلس یه جدول ساده نسبت و تناسب بلد نبودن که به آقای معاون وزیر کار بگن بابا اینقدر دروغ نگین .

من قضاوت رو میزارم به عهده خوانندگان عزیز ولی خداییش نمایندگان مجلس و معاون وزیر کار و ... اگه خودشون خر هستند لطف کنن و مردم عادی رو خر فرض نکنن.

 

/ 2 نظر / 24 بازدید
حبيب رفيعي

سلام دوست عزیز ما سالهاست میدونیم دارن دروغ میگن و چیز خیلی جدیدی هم نیست اما حالا بیخیال این حرفها.من بیشتر به خاطر اون پستی که دو سال پیش نوشته بودید در رابطه با کشت بادام دیم مزاحمتون شدم و چون که دیدم اونجا پاسخی نگرفتم فکر کردم شاید اینجا که خیلی هم جدیده درخواست منو ببینید.البته اگر زحمتی نیست برام ارسال بفرمائید.درغیر اینصورت راضی به زحمتتون نیستم. شاد و سلامت باشید

نویسنده

سلام . من همون موقع هم توي قسمت نظرات شماره تلفنم رو براتون گذاشته بودم باز هم براتون ميزارم . 09187053502 . خوشحال ميشم تجربيات خودم رو در اختيار شما بزارم . در واقع در كشت كلشي يك لايه از كاه بر روي سطح خاك فرش مي كنيم تا از تبخير آب جلوگيري كه البته اين تا زماني است كه نهال به كم آب دوام پيدا كند . بعد از سال سوم بايد زمين هر ساله در پاييز و بهار شخم زده شود . اين نوع كشت براي مناطقي مثل همدان كه زمستان بارش دارند ولي در اواخر بهار و تابستان بارش چنداني ندارند توصيه مي شود . لازم به ذكر است كه بادام بومي نواحي نيمه گرمسيري مي باشد و نه سردسيري . با تشكر